Sorular ve Cevaplar

Sizden Gelenler

Görüşleriniz

Konferanslar

Merhabalar.
Konferanslarınızdan çok faydalanıyorum. Allah razı olsun güzel insanlarla tanışmamıza vesile oluyorsunuz.
Selametle

Tufan Karayel

Sireti Kur’an

Mustafa hocanın sireti kuran derslerini merakla bekliyoruz. Hocamıza selamlar

Yusuf Konca

Emeğe Saygi

Değerli hocamiz mustafa islamoğlundan çok güzel bir şekilde istifade etmeye çalisiyoruz. Emeğine saygi duyuyoruz, rabbim çalismalarinda yar ve yardimcisi olsun bizleride ilminden istifade etmeyi nasip eylesin. Değer üreten ve değerli işler yapan hocamiza sevgi saygiyla selamlarimizi iletiyoruz.

Eyüp Demir

Akabe vakfı gerçekten güzel biryerdir.

Akabe vakfı gerçekten güzel biryerdir. Yalnız geçenlere bir kağıt dagıttılar doldurdum ama hala cevap gelmedi. Bizde bir kuran aşığı kuran talebesi olarak akabe’ye yardımda bulunmak isteriz.

Emircan Sert

yeniden islam ve insan olma yolunda

Aylar önce Mustafa İSLAMOĞLU hocamızın SURELERİN KİMLİĞİ adlı eserini elime geçirdim. Ne yalan söyleyeyim ön yargılarla kitabı okumaya başladım. Hatta çevremden hocamızın eserlerini okumamam gerektiği konusunda uyarılar almıştım. Buna rağmen sabırla eseri okudum. Adeta Kuranla yeniden tanıştım. Sosyal medyadan hocamı takip etmeye başladım. Şu an o kadar mutluyum ki İslam anlayışıma ve hayatıma yeni bir ufuk açtım. Bildiklerimi yeniden tanzim ediyor araştırıyor okuyor ve her gün yeniden insan oluyorum. Hocama dua ediyorum. Uzun yıllar aramızda kalsın ve ilim üretmeye devam etsin. Teşekkürler AKABE Vakfı. Tüm çalışanlarına selam olsun. Hocamızı inşallah bir gün görürüm.

FATİH SAĞLAM

hilal tv

selamun aleykum,
Hilal tv turksat frekansinda artik yayin yok. Bu durum gecici bir durum mudur yoksa artik hilal tv yok mu? Eger ekonomik sorunlardan dolayi boyle bir karat alindiysa bir kampanya baslatilmali degil mi? Kanalin kapanmasi bir avuc dusundugunu iddia eden elestirel akla sahip oldugunu iddia eden muslumanlarin ayibi degil midir? Lutfen bu konudaki programiniz hakkinda bizleri ve kamuoyunu bilgilendiriniz.
selamun aleykum
akif

mehmet akif yavuz

Hz. Ömer

Selamun aleykum. Sizlerden bir tavsiye alacaktım inşallah yardımcı olursunuz. Ben inşallah Hz.Ömerin hayatını anlatan kitap okumak istiyorum. Eğer mümkünse mustafa hocamın tavsiye ettiği bir kitap varmı yada sizlerin okumamı tavsiye ettiğiniz bir kitap varmı eğer cevap yazarsanız çok sevinirim. Allaha emanet olun.

Coşkun Gündoğan

Hakaret, küfür ve ithamlarınız yayınlanmayacaktır.
Kurumsal sorularınız için İletişim formumuzu, İlmi soru ve cevaplar için Tefakkuh.Com 'u ziyaret edebilirsiniz.

Strong Testimonials form submission spinner.

Gerekli

Tam adınız nedir?
E-mail adresiniz?
Görüşünüz için başlık belirtin
Hakkımızda ne düşünüyorsun?