Vakıftaki Programlar

Milli iradeye sahip çıkan Mustafa Hocamıza çirkin iftira
...

Milli iradeye sahip çıkan Mustafa İslamoğlu'na çirkin iftira 

 
   
 Son zamanlarda akıl ve izandan mahrum bazı kesimler Mustafa İslamoğlu Hocamız'a darbeye karşı ses çıkarmadığı iftirasını atmaya çalışmakta. Bu müfteri zihniyet, Mustafa İslamoğlu Hocamız'ın daha darbe girişiminin olduğu gece yaptığı açıklamayı ne okumaya ne de dinlemeye tenezzül etmeden hakaret ve iftira atmaya çalışmakta. Bu güruh, asılsız ve mesnedsiz ifadelerle Mustafa İslamoğlu Hocamızı milletin safında değil de karşısında göstermeye çalışmakta. 
 

Peki Mustafa İslamoğlu Hocamız, darbe girişimi hakkında nasıl açıklamalar yapmıştı?
 

İşte Mustafa İslamoğlu Hocamız'ın 15 Temmuz'dan bu yana 'dabe girişimi' ile ilgili kanaatleri. 
 
1. Daha darbe girişiminin olduğu gece hilalhaber.com üzerinden açıklama yapan Mustafa İslamoğlu Hocamız, şunları söylemişti. 
 
 "Tarihi anlardan geçiyoruz, MİLLİ İRADEYE yönelik her türlü darbe girişimine hayır diye haykırıyor, her vicdan sahibini de DARBEYE HAYIR demeye davet ediyorum."
 
 
2. Bu ilk mesajın hemen ardından sokaklardaki onurlu direnişi kutlayan Mustafa İslamoğlu Hocamız, bir ses kaydı ile milletimizi kutlamış ve teşekkür etmişti. 
 

 
 
3. Daha sonra da Hilal TV'de yayınlanan Gündem Özel programına telefonla bağlanan Mustafa İslamoğlu Hocamız, darbe girişimi ile ilgili kanaatlerini ve milletimizin onurlu duruşunu bir kez daha değerlendirdi. 
 
 
4. Mustafa İslamoğlu Hocamız, darbe girişimi sonrası ilk Cuma hutbesinde ise "Mareşal rütbesini ümmetin cesur göğsüne taksınlar" manşetiyle milletimizi bir kez daha kutlamış ve FETÖ'ye karşı tavrını açık bir şekilde ortaya koymuştur. 
 

 
 
5. Mustafa İslamoğlu Hocamız, darbecilere karşı durmak ve milli iradenin yanında olmak adına Taksim meydanında duruşunu sergilemişti. 


 
Ayrıca Mustafa İslamoğlu Hocamız, FETÖ tarafından oluşturulan hayali bir terör örgütü olan Selam-Tevhid davasının da mağdurlarındandır. 
 
Ömrünü vesayet sistemleri ile mücadeleyle geçiren ve uydurulmuş dinin her zaman büyük bir tehlike olduğunu dile getiren Mustafa İslamoğlu Hocamız'ın bunca açıklamalarından ve yaşadıklarından sonra onu, iftira ve yalan yolu ile karalamaya çalışmak en basit ifade ile alçaklıktır. 

 
İlgili Başlıklar
 
Hava Durumu
KONYA
Namaz Vakitleri
Bizi Facebook'ta Bulun
          
Akabe Eğitim ve Kültür Vakfı
Tüm hakları saklıdır 2013 ®
Kaynak gösterilmeden ve izinsiz alıntı yapılamaz.

Yazılım : Networkbil.net